Styczeń 16, 2019

Bon podarunkowy

Karta podarunkowa, bon upominkowy - kosmetyczka Rydułtowy

Nie masz pomysłu na prezent? Wydaje Ci się, że osoba którą chcesz obdarować ma już wszystko? Podaruj jej chwilę relaksu i odprężenia w Strefie urody i relaksu! Karta podarunkowa jest zawsze trafionym, nietuzinkowym prezentem z okazji Świąt, Walentynek, Dnia Kobiet, urodzin, czy też w ramach podziękowań lub bez okazji – po prostu by sprawić komuś fantastyczną niespodziankę.

Dzięki bogatej ofercie zabiegowej zadowolimy nawet najbardziej wymagających klientów. Dla osób lubiących prezenty przyjemne proponujemy masaż relaksacyjny gorącym olejem, stemplami ziołowymi lub zabiegi pielęgnacyjne twarzy, szyi i dekoltu. Z kolei dla osób lubiących prezenty praktyczne idealnym rozwiązaniem będzie manicure, pedicure lub depilacja.

Karty podarunkowe do Strefy urody i relaksu dostępne są w dwóch wariantach:

1. Karta podarunkowa na wybrany zabieg lub serię zabiegów – osoba obdarowująca sama decyduje jaki zabieg pragnie sprezentować bliskiej osobie

2. Karta podarunkowa na ustaloną kwotę – osoba obdarowana sama decyduje jaki zabieg sprawi jej największą radość

W Strefie urody i relaksu Agnieszka Grabowska w Rydułtowach przy ulicy Ofiar Terroru 67a dbamy o Twoją wygodę. Karty podarunkowe można zamawiać na różne sposoby:

Zamówienia osobiste: bezpośrednio w gabinecie

Zamówienia telefoniczne: 789 206 236

Zamówienia e-mail: [email protected]

Mieszkasz za granicą lub po prostu nie masz możliwości odbioru Karty podarunkowej w naszej Strefie urody i relaksu? Nie ma problemu! Skontaktuj się z Nami. Istnieje możliwość opłacenia bonu przelewem oraz wysłania go na wskazany adres – również bezpośrednio do osoby obdarowywanej.